Záhadné stvoření blob ze Severní Karolíny

Ve státě severní Karolína nacházející se na východním pobřeží USA jednoho letního dne pracovníci stavby objevili záhadné stvoření ve vodních stokách, znemožnilo jim na nějakou dobu práci. Nikdo však nedokázal povědět, co je to zač, o co se jedná.

Mnoho lidí stvoření zkoumalo zpovzdálí, někteří měli dokonce odvahu si ho vyfotit či natočit než zmizelo. Existuje i video na youtube, které má přes 10 min. shlédnutí –

Stvoření bylo zkoumáno z nahrávek a fotografií profesorem z Univerzity Severní Karoliny, který řek:,,Je dost možné, že se jedná o tvora ze skupiny mechovců. Podobají se žahavcům, kteří mají mnohem komplexnější tělní stavbu. Rozdíl spočívá v žití těchto tvorů ve společných koloniích, mají něco jako chapadla, aby se krmili. Pokud jsou však znepokojeni, opustí na nějakou dobu svou kolonii a přesunou se samostatně do jiných míst.”

grey Záhadné stvoření blob ze Severní Karolíny

Záhadné stvoření připomíná jakýsi hýbající se kus tkáně, někteří tvrdí, že se jedná o mimozemšťana, někteří stvoření pojmenovali jako slizského bloba. Mně osobně připomíná příšeru z počítačové hry Amnesia: Dark Descent – jakousi krvavou tkáň, která byla překážkou na stěnách, branách či průchodech v této děsivé hře označená jako fleshy organic “residue” (=masový organický zbytek). Kdo ji hrál, ten ví.

Doteď není jasné, co je stvoření zač. Nebylo věděcky potvrzeno, že se jedná skutečně tvora výše zmíněného profesorovou domněnkou.

grey Záhadné stvoření blob ze Severní Karolíny

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.