Vědecký důkaz nalezen: stvořili nás mimozemšťané
grey Vědecký důkaz nalezen: stvořili nás mimozemšťané

Naši stvořitelé byli nejspíš opravdu mimozemšťané jako ve filmu Prometheus.

Odpověď, zda jsem či nejsme ve vesmíru sami nám ležela přímo u nosu. Vědci z Kazachstánu věří, že do lidské DNA bylo zašifrováno významné poselství. Bádání v tomto odvětví nazývají “biologické SETI” a dušují se, že matematický kód nemůže být důsledkem evolučního vývoje. Matematika je univerzální dorozumívací prostředek a je jednotná pro celé universum.

To je člověku příznačné, hledáme důkaz mimozemského života všude kolem sebe a on se nachází v každé buňce našeho těla.

Buňka ochrání zprávu před všemi mutacemi.

“Napevno vložený řetězec informací zůstane nezměněn po stovky tisíc let. Ve skutečnost je to nejodolnější struktura jakou známe,” výzkumníci napsali článek i do prestižního vědeckého magazínu ICARUS: “Tato metoda představuje nejspolehlivější způsob zanechání vzkazu pro budoucí generace.”

“Pokud by došlo k přepisování genomu (mutace), šifra zůstane netknuta v buňkách a tak znění zůstane stejné napříč časem a prostorem.”

Vědci dále tvrdí, že DNA je napsána tak, že sestává ze vzorů, které přímo vybízejí k matematické konverzaci nebo symbolickému vyjádření.grey Vědecký důkaz nalezen: stvořili nás mimozemšťané

Výzkum dovedl vědce k názoru, že jsme byli stvoření mimo naši sluneční soustavu již před miliardami let. Práce rovněž podporuje hypotézu, že  bohatá fauna a flora na Zemi je výsledkem mezihvězdných cest meteoritů a komet, co přenášejí různé formy života (panspermická teorie).

Tato tvrzení mohou silně ovlivnit směr jakým se bude lidstvo ubírat. Není to však první domněnka o původu našeho druhu. To samé vyčetl Zecharia Sitchin (průkopník v teorii o pradávných astronautech) již v záznamech starých Sumerů, Akkaďanů a dalších starověkých civilizací.

 

 Zdroje:http://www.couriermail.com.au

               http://news.discovery.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Vědecký důkaz nalezen: stvořili nás mimozemšťané, 8.4 out of 10 based on 8 ratings
The following two tabs change content below.
%name Vědecký důkaz nalezen: stvořili nás mimozemšťané

Daniel Mucha

Admin Stínu Lidstva, autor stejnojmenného sci-fi románu a většiny článků. Velký nadšenec do všeho, co se týká tajemna. Tedy UFO, mimozemské civilizaci i nesrovnalosti v naší historii. Mezi jeho oblíbené seriály patří Pán Času, Ztraceni, Akta X, Stargate, Fringe, Dexter a z filmů X-Men, Temný rytíř, Setkání třetího druhu a District 9.