Úplně zatmění slunce 21.8.2017
Mimořádné a velmi tajemné úplné zatmění Slunce se bude odehrávat v pondělí 21. srpna 2017. Podle zdrojů z NASA se nejvíce projeví nad USA.
Zatmění slunce začne už v ranních hodinách v severním Pacifiku a skončí v Atlantickém oceánu.
Stín Měsíce postupně přejde přes Oregon, Idaho, Wyoming, Nebrasku, Kansas, Missouri, Kentucky, Tennessee, Severní Karolínu, Georgii a Jižní Karolínu. Nejdéle potrvá ve státě Kentucky 2 minuty 41 sekund, přičemž zde dosáhne Slunce během totality 64° nad obzorem. Jde o nejočekávanější zatmění druhé dekády 21. století, neboť valná část pásu totality přechází přes snadno dostupnou pevninu s několika místy s vysokou pravděpodobností jasného počasí (přes 70 %) a možností okamžitého přesunu.” (ZDROJ)
grey Úplně zatmění slunce 21.8.2017
Něco se děje
Na videu ze zatmění měsíce, které proběhlo dne 11. srpna 2017 (video) byl zachycen podivný objekt. Bylo to UFO nebo planeta Nibru? Podle konspiračních teorií, biblických pasáží, ve kterých se mluví po celá desetiletí, že planeta Nibiru (také Planeta X, Marduk) se údajně chystá srazit se Zemí a úplně ji zničit.  Předpovědí o soudném dnu už bylo tolik, ale naštěstí pro nás nebyly správné a nevyplnily se (tedy aspoň dosud).
grey Úplně zatmění slunce 21.8.2017
Vetřelci z podivné planety
Zecharia Sitchin popsal Nibiru jako 12. planetu podle sumerské kosmologie. Mysteriózní planeta je zřejmě domovem rasy starých civilizací takzvaných Annunaki, která je velmi extrémně pokročilá mimozemská civilizace. Údajně dorazila na Zemi těžit monoatomické zlato.
Nigel Watson, autor příručky UFO Investigations Manual, podporuje Sitchinův nápad a vysvětluje: “Nibiru se srazila s planetou Tiamat, která se nacházela mezi Marsem a Jupiterem. Výsledkem bylo vytvoření pásu asteroidů a naší planety Země.”
grey Úplně zatmění slunce 21.8.2017
Co se píše v Bibli
Izaiáš v kapitole 13 ve verš 9, 10 upozorňuje na soudný den.
,,Hle, Hospodinův den neúprosně přichází
s hněvem horlivým a planoucím,
aby zemi zcela zpustošil
a vyhladil z ní hříšníky.
Nebeské hvězdy a souhvězdí
se nebudou moci rozsvítit;
slunce se zatmí už od svítání
a měsíc nevydá svůj svit.”
Po 33 dnech úplného zatmění Slunce (23. září) nestane úplná tma. Podle knihy zjevení se nebeské hvězdy a souhvězdí údajně nebudou moci rozsvítit. Je opravdu úžasné a přitom tak strašlivé znamení. Uvidíme sami, co se stane. Má předpověď tentokrát pravdu? Nejlépe bychom zatmění viděli  v USA jako mnoho Čechů, kteří za ním vyráží.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.3/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Úplně zatmění slunce 21.8.2017, 5.3 out of 10 based on 4 ratings

Comments are closed.