Byly egyptské pyramidy využívány opravdu jako hrobky?

V severovýchodní Africe, v arabském státu Egypt se nachází město Gíza ležící na řece Nil. A v ní pyramidy. Řadí se mezi Sedm divů světa. Mimo to byly v roce 1972 zapsány na seznam světového dědictví UNESCO. Mezi nejznámější pyramidy patří Chufuova (Cheopsova), Rachefova a Menkaureova (Mykerinova). Chufuova je údajně nejstarší a také největší, vznikla za vlády faraóna Chufua (asi kolem 2589 až 2566 př. nl.). Vysvětlení proč a za jakým účelem byly pyramidy stavěny, není zcela úplně známo. Údajně byly stavěny faraóny jako hrobky (i když se v nich nikdy nenašel žádný sarkofág) či jako chrámy pro esoterické či náboženské účely. Jsou tyto hypotézy pravdivé? Tato starověká civilizace po sobě zanechala mnoho informací, ale o pyramidách, technologiích jejich stavebních postupů nikde nezanechala ani stopu. Každý stavitel by se přeci pyšnil svou stavbou a zanechal ve svém díle na sebe odkaz. Kdo je postavil? Byly tyto síly nadlidské? Postavili je snad mimozemšťané?

grey Byly egyptské pyramidy využívány opravdu jako hrobky?
Cheopsova pyramida stará přibližně 4500 let poukazuje na odkazy astronomie, vesmíru, sedmi čaker, energetických liniích v těle člověka. Přesně orientované polohy podle světových stran, vytvořeny podle přesných astronomických a geometrických výpočtů. Obvod Cheopsovy pyramidy vydělený dvojnásobkem její výšky udává Ludolfovo číslo π=3,14. Na její stavbu bylo použito 2,3 milionů kamenných bloků váhy asi 2,5 tuny. Poledník procházející Gízou dělí svět na stejně velké čtyři části. Tři pyramidy v Gíze navzájem vytvářejí Pythagorejský trojúhelník, jenž je v poměru 3:4:5. Tyto tři pyramidy přesně opisují hvězdy souhvězdí Orion. Tyto fakta nám říkají, že ani člověk v dnešní době by je bez pomoci techniky nedokázal postavit s tak dokonalou přesností. Kdo je postavil? Mohly to být obyvatelé staré civilizace z Atlantidy nebo vesmírní obyvatelé z Plejád?

 

grey Byly egyptské pyramidy využívány opravdu jako hrobky?

 

Žádné hrobky, ale stavby pro jiný účel

Vnější plášť Velké pyramidy byl pokryt bílým vápencem. Neobsahuje hořčík a má vysoké tepelně izolační vlastnosti. Díky tomuto zabraňuje úniku elektřiny z vnitřku pyramidy. Kamenné bloky použité pro stavbu pyramidy uvnitř byly vyrobeny z jiné formy vápence. S obsahem krystalů, které jsou extrémně vysoce vodivé a obsahují malé množství kovu, které umožňuje maximální přenos energie. Hřídele uvnitř pyramidy byly obloženy žulou. Žula, jako vodič, je mírně radioaktivní látka a umožňuje ionizaci vzduchu uvnitř těchto hřídelí. Vodivé a izolační vlastnosti pyramidy jsou příkladem bezchybného inženýrství. V Gíze je také mnoho vodních kanálů, podzemní komory pyramidy jsou žulové vodiče vybudované uvnitř skály přenosu taktéž pomáhají. Nicméně, je také potřeba zdroj energie pro výrobu elektřiny.

Vrchol pyramidy byl potažen zlatem, zlato je vynikající vodič elektřiny. Tyto informace se v učebnicích či historických knihách nedočtete. Když jsem byla malá někde jsem zaslechla o použití zlata na vrcholku pyramid. Chtěla jsem vědět víc, proč a na co se používalo, proč ho sundali apod. Avšak informace jsem bohužel v žádných knihách nenašla. Zlato na vrcholu bylo z důvodu, aby usnadnilo přenos a příjem energie, která se přesune do dalších částí pyramidy. Identická forma této technologie, byla použita vynálezcem Nikola Tesla.

grey Byly egyptské pyramidy využívány opravdu jako hrobky?

Egyptské hieroglyfy nám jasně ukazují, že Egypťané používali lampu a v ní žárovku, která byla poháněna elektrickým zdrojem. Také používali bezdrátovou anténu pro komunikaci, vysílače i přijímače. Aby mohly tkát z rostlin, používali stroje poháněné elektřinou. Mnoho nalezených předmětů z hrobek a při vykopávkách, byla ve skutečnosti velmi jemně pozlacené. Dokonalé zlacení, vyžaduje použití elektrické energie.

Tyto důkazy nám ukazují, že Egypťané používali elektřinu. Celkové elektromagnetické měření provedené kolem Velké pyramidy tuto skutečnost potvrzuje. V těchto místech je opravdu hodně energie. Velká pyramida byla geo-mechanické elektrárna, která reagovala s vibracemi země a převáděla tuto energii na elektřinu.

 

Energie nejen k výrobě elektřiny

V pyramidě se nachází tři druhy energie. Energie elektrická, která je pohlcována vrcholem, energie magnetická (vyzařují ji boční stěny a energie mentální (mumifikační účinek).

grey Byly egyptské pyramidy využívány opravdu jako hrobky?

Energie, která se nachází v pyramidách velmi blahodárně působí na člověka i na prostředí kolem něj. Má různé využití: lze jí posilovat organizmus, omlazovat, vitalizovat či léčit lidi i zvířata (je známo, že se pyramidové konstrukce věšeli ve stájích nad koně, aby byly v závodech lepší), pomáhají v růstu rostlin, zmírňují bolest, urychlují hojení ran, pohmožděnin a popálenin, lze jimi energetizovat potraviny a nápoje, pomáhají k lepším snům a k lepšímu spánku. Ing. Karel Drbal z Prahy dokonce nechal patentovat ostření žiletek pomocí pyramidy (Patentní spis č. 91304). A v ČR byla dokonce vybudována zmenšená replika pyramida v Postoupkách koncem roku 2006.

Jak vidíme pyramida má mnoho výborných účinků. Energie vyzařovaná z modelů pyramid může působit na živé organizmy pozitivně, v některých případech však také i negativně. Je proto důležité v případě tvorby modelu nebo už třeba při nákupu šungitové pyramidy aj.  na správné parametry a na správné umístění v domě. Aby pyramida opravdu fungovala musím být základnou otočena na sever.

A jak si pyramidu můžeme vyrobit sami? Stačí k tomu papír, nůžky a lepidlo (lze také vyrobit pyramidu ze dřeva nebo z kovu), tato varianta je nejjednodušší. Aby byla replika pyramidy přesná musíte zadat úhel 51.83333333 a pak už jen požadovanou výšku vaší budoucí pyramidy (odkaz pro výpočet je ZDE). Poté můžete s pyramidou pracovat a využívat její zázračné vlastnosti, avšak buďte opatrní. Jak už jste se jednou dočetli, může působit pozitivně, v některých případech však také i negativně.  Je důležité ji vyrobit co nejpřesněji, nijak ji nepoškodit a její základnu natočit na sever. Já osobně mám zázračné účinky pyramidy vyzkoušené. Opravdu to funguje.

grey Byly egyptské pyramidy využívány opravdu jako hrobky?

 

Pyramidy po světe

Egyptské pyramidy nejsou jediné na světě. Další Pyramidy můžeme nalézt po celém světe. Existují například pyramidy v komunistické Číně a bohužel nejsou přístupné turistům, není známo z jakého důvodu. Proto o nich moc nevíme.

Francie má na svém území několik pyramid ještě z období starověkého Říma. Nejznámější francouzské pyramidy se nachází ve Faliconu.

Další pyramidy se dochovali v Řecku, jedna v Lugourionu a Hellenikonu. Egyptským pyramidám se absolutně nepodobají.

grey Byly egyptské pyramidy využívány opravdu jako hrobky?

Mnoho obrovských kamenných staveb se nachází v Indii, pyramidy mezi nimi můžeme nalézt také. Řada z nich je ještě dnes využívána k duchovním účelům. Největší pyramida s názvem Sri Rangam v Indii se nachází na ostrově Srirangam.
Patří mezi ně velmi známé stavby jako je např.: dva chrámy v Darasuramu Brihadisvarův chrám v Thanjavuru. Všechny jsou zařazeny na seznam světového dědictví UNESCO.

V Chorvatsku v bosenské vesničce nedaleko Sarajeva jsou pyramidy s jménem Visoko.

V blízkosti Bagdádu ze nachazí Mezopotámské pyramidy, údajně to jsou první pyramidy na světě. Amerika, Mexiko se nachází Mayská pyramida „El Castillo“ v Chichén Itzá.

V Itálii, v Římě byla vybudována Cestiova pyramida 27 metrů vysoká.

Jsou i v Rusku, kde jsou středem pozornosti hlavně pyramidy na Krymu a také na Sibiři.

Dokonce i my v Česku máme pyramidy. Nejznámější pozůstatky se nachází na Znojemsku.

grey Byly egyptské pyramidy využívány opravdu jako hrobky?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Byly egyptské pyramidy využívány opravdu jako hrobky?, 8.2 out of 10 based on 5 ratings

Comments are closed.